Realizacja i wysyłka zamówień

W Malu Studio można zakupić zarówno przedmioty gotowe (gry, drewniane pieczątki, akcesoria), jak i pieczątki wykonane na zamówienie. W przypadku personalizowanych stempli podczas składania zamówienia w 2. kroku, w oknie z uwagami należy wpisać dane do personalizacji pieczątki.

W przypadku pieczątek z indywidualnym projektem najpierw prosimy o przysłanie nam wiadomości na adres shop@malustudio.pl, w której znajdzie się opis pomysłu na pieczątkę. Odpisujemy na taką wiadomość jak najszybciej i odpowiadamy w niej czy dany pomysl jest możliwy do zrealizowania na stemplu. Wskazujemy też, który przedmiot z naszego sklepu należy zamówić :)

W zależności od rodzaju zakupionego produktu, wysyłka następuje od 1 do 28 dni od zaksięgowania wpłaty. Czas dostawy podany jest w opisie zakupionego produktu. Dla produktów gotowych są to 1-2 dni, stempli personalizowanych i stempli z logo 7-14 dni, pieczęci z projektem wykonanym na zamówienie 7-28 dni.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Dostępne w sklepie Malu Studio formy dostawy to:

  • Kurier InPost w cenie 16 zł
  • Paczkomaty InPost w cenie 15 zł
  • kurier Pocztex w cenie 16 zł

Dostawy u powyższych przewoźników są realizowane w ciągu 24-48 godzin.

  • Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową pod adresem shop@malustudio.pl lub telefoniczną w naszej pracowni na Powiślu w Warszawie przy ulicy Juliana Smulikowskiego 1/3 lok. 301 (3. piętro po lewej stronie)

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl