O NAS

Witaj w Malu Studio!

Malu Studio  to mała firma projektowa z wielką pasją do tworzenia. To kreatywny duet graficzno - ilustratorski.

Jesteśmy absolwentkami warszawskiej ASP, gdzie wspólnie studiowałyśmy na wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki. Ciągle towarzyszyło nam malowanie i rysowanie. Po dyplomie przyszedł czas na rodzinę i freeridową jazdę bez trzymanki z gromadką dzieci.

Pomysł na Malu Studio powstał w trakcie poszukiwań wartościowych prezentów dla dzieci znajomych z zagranicy. W 2011 roku był z tym wtedy problem. Od tego zaczęła się marka Malu.

Malu jest naszym autorskim pomysłem na pamiątki z Polski i Warszawy oraz kreatywne zabawki dla dzieci. Produkty Malu są starannie zaprojektowane i zrealizowane w Polsce, powstają w krótkich seriach. Charakteryzują się indywidualną stylistyką i humorem. Stawiamy na ekologię, stąd tekturowe opakowania, oraz na walory poznawcze i przekaz o charakterze edukacyjnym.  

Nasze gotowe wzory pieczątek, kolorowanki i tekturowe zabawki zachęcają do poznania historii, ciekawych miejsc, polskich legend, czy osobistości sprzed wieków. Znajdziesz je w działach: Gry oraz papercraft i zeszyty kreatywne.

memory warszawa

O Malu zobaczysz więcej.....

 

Marka Malu została zauważona i dzięki temu miałyśmy okazję zrealizować projekty na zlecenie między innymi dla Kancelarii dwóch Prezydentów RP, dla Orszaku Trzech Króli czy Frontexu. 

malu studio

Naszą grę memory "Odkrywamy Widoki Warszawy" w celach promocyjnych kilkakrotnie zamawiało Miasto Stołeczne Warszawa .

Więcej o realizacjach w Malu Studio znajdziesz w zakładce PORTFOLIO.

 

Nieustannie się rozwijamy i ciągle szukamy czegoś nowego. W sposób dla nas zaskakujący prawdziwym sukcesem okazało się projektowanie ex librisów na zamówienie. Nasze ekslibrisowe pieczęcie kupowane są i wysyłane na cały świat.

Przykłady gotowych wzorów pieczątek personalizowanych możesz znaleźć i zamówić w naszym sklepie. Jeśli masz jednak swój pomysł na indywidualny wzór z przyjemnością go zrealizujemy. Nie wahaj się do nas pisać. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania: shop@malustudio.pl

 

 

U nas jest twórczo i kreatywnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl